WYSOKIE ZWYCIĘSTWO RADŁOVII Z LIDEREM

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO RADŁOVII  Z LIDEREM

Po 9 kolejce Radlovia jako jedyna drużyna w lidze wygrała z liderem; drużyną z Wietrzychowic, która przed tym meczem posiadała pełna pulę punktów. Bramkarz Wietrzychowic zmuszony był 5 razy wyciągać piłkę z siatki dzięki fantastycznej postawie naszych zawodników, jednakże nie ma wątpliwości że najlepszym zawodnikiem na boisku był nasz doświadczony napastnik Rafał Kijak notując 2 bramki i asystę, po jednym trafieniu dołożył jeszcze Marcin Patulski po indywidualnej akcji w po...lu karnym rywali, Mirosław Malik (karny) i Krzysztof Plebanek który pojawiając się na ostatnie 10 minut dobił rywala już po 4 minutach gry trafieniem na 5:0 nie zostawiając Wietrzychowicom wątpliwości kto jest lepsza drużyną w dzisiejszym meczu.
Dziękujemy kibicom zarówno Radlovii jak i Woli Radłowskiej za wspaniały doping tworzący niezapomnianą atmosferę na obiekcie sportowym w Woli Radłowskiej