Sukces zawodników Radłovii w lidze orlika.

W wakacyjnej lidze Orlika Radłów - Zabawa występowali praktycznie wszyscy zawodnicy seniorów rozrzuceni po 3 zespołach: Drink Team, LUKS Drużyna oraz Radłowskie Landryneczki.

Miło nam poinformować, iż jednej ekipie udało się odnieść spory sukces. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Drink Team, której trzon stanowiło 7 zawodników Radłovi Radłów, a są to: Marcin Patulski, Patryk Magiera, Marek Gulik, Bartłomiej Padło, Michał Gostek, Miłosz Wadas, Dominik Gąsawski, a skład uzupełniali: Marek Kowalik, Tomasz Jaje, Marcel Augustyński i Maciej Urbanek - byli już zawodnicy Radłovi.

W wielkim finale rozgromili drużynę z Przybysławic 11:3, a bramki zdobywali: Patulski x4, Gostek x3, Magiera x2, Wadas, Wrona (sam.).

Zwycięscy otrzymali pamiątkowy puchar oraz zestaw koszulek.

Sam turniej niestety zebrał swoje żniwa, zawodnicy co mecz wracali na treningi z urazami, a poważnej kontuzji doznał nasz kapitan Piotr Kijak i został wykluczony z gry na dłuższy czas.

Szczegółowe informacje o całym turnieju znajdują się na profilu: