Sezon 2014/2015

Już 9 sierpnia startują rozgrywki A-klasy grupa: Tarnów III (Żabno), w której występuje nasza drużyna. W tym sezonie o awans walczyć będzie nie 16 a 14 zespołów co jest wynikiem reorganizacji w wyższych klasach rozgrywkowych (dwie okręgówki).

Prace nad naszym nowym stadionem idą pełną parą, lecz murawa nie jest jeszcze gotowa. Tak jak w ubiegłym roku będziemy występować w roli gospodarza na obiekcie naszego sąsiada, czyli w Woli Radłowskiej.

Jak będzie wyglądał układ sił w lidze? W tym sezonie głównymi faworytami do awansu wydają się być zespoły z Woli Radłowskiej i Wietrzychowic, co potwierdziły swoją grą w ubiegłym sezonie. Do walki mogą włączyć się także rezerwy Polanu Żabno. Nie wiadomo jak zaprezentują się benaminki, a szczególnie Nowa Jastrząbka II, która bardzo pewnie wygrała swoją B-klasę.

Trudno powiedzieć czego możemy się spodziewać po naszej drużynie. Pracę z Radłovią Radłów rozpoczął nowy, doświadczony trener Pan Zbigniew Osiecki . Patrząc na skład widzimy, iż jest to drużyna przyszłościowa bo średnia wieku zawodników jest niska. Swoje szanse będą dostawać juniorzy wsparci kilkoma doświadczonymi kolegami.

Na inaugurację przyjdzie nam zmierzyć się 10 sierpnia o godz. 18:00 z Powiślem Bolesław. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy na stadion w Woli Radłowskiej.